Toodete pildid on näitlikud. Originaaltoodete omadused võivad olenevalt partiist toote pildil olevast tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Toodete hinnad ning allahindlused e-poes võivad erineda jaekaupluse kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

Uputatav veeautomaat Divertron 900 DAB

tõstekõrgus [m]

45

uputussügavus [m]

<15 (Min. põhjast 20 cm)

tootlikkus [m3/h]

6,3

võimsus [kW]

0,56

keere [tolli]

1

pinge [V]

230

max vedeliku temp

40

imemisvõimsus [m]

9

elektrikaabel [m]

15

kõrgus [mm]

534

diameeter [mm]

160

430.00

Laos 3

Kirjeldus

  • rõhuandur
  • kuivkäigukaitse
  • sisseehitatud tagasilöögiklapp

Divertron on sõna otseses mõttes „ühenda ja pumpa”-lahendus ehk auto start/stop pump. Teise põlvkonna Divertron 900 DAB vahetab välja seni väga populaarse Divertron 1200M DAB pumba, mis sisaldab endas endiselt kõiki komponente, mida vee usaldusväärse pumpamise tagamiseks vajate. Kui pump on paigaldatud kaevu ja torustikuga ühendatud, tuleb see üksnes vooluvõrku ühendada.

Divertroni teise põlvkonna uputatavat veeautomaati on täiustatud nii välimuse kui ka tehniliste parameetrite osas. Suurendatud on jõudlust ja vähendatud energiakulu, kuid muudetud seda veelgi tugevamaks ja kergemini paigaldatavamaks. Divertron on start/stop pump – avades kraani, käivitub pump automaatselt. NB! Kui ühes tunnis on lülitusarv üle 20 korra, soovitame süsteemi lisada paisupaagi/hüdrofoori.