Toodete pildid on näitlikud. Originaaltoodete omadused võivad olenevalt partiist toote pildil olevast tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Toodete hinnad ning allahindlused e-poes võivad erineda jaekaupluse kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

Rõhurelee IBOPRESS-10 1/4″

rõhuvahemik [baari] 0-10 bar / 1 Mpa
lugemistäpsus [baari] 0,01 bar / 0,001 Mpa
ühikud kuvatakse sõltuvalt kasutaja valikust Bar, kg/cm2, PSI
sisend / väljund 1/4 ”
mõõdetud keskmine max. temperatuur [oC] 90
mõõdetud ümbritseva rõhu max. temperatuur [oC] 40
toitepinge Ühefaasiline vahelduvvool [Hz] 50/60

 

toitepinge [V] 110-275
ühendatud pumba max. võimsus [kW] 2,2
maks. voolutugevus [A] 20
sissepääsukaitse [IP] 55
kaitsed

 

Kuivjooksu kaitse,Mootori ülekoormuskaitse. Madala vooluhulgaga kaitse – kui pump ei saavuta seatud väljalülitusrõhku ja töötab kauem kui 30 minutit, selle peatusfunktsiooni saab aktiveerida.

Hüdrauliline löögikaitse – nn pehme peatus.

ekraan LCD
eluiga [tsüklit] 1 00 000

 

69.00

Laos 5

Kirjeldus

  • Elektrooniline rõhulüliti ülekoormuse ja kuiva jooksu kaitsega.

– IBOPRESS 10 on seade, mis on ette nähtud igat tüüpi pumpade töö juhtimiseks sõltuvalt süsteemi rõhust. See käivitab või peatab pumba sõltuvalt rõhust. IBOPRESS 10 on kaasaegne keraamilisel rõhuanduril põhinev elektrooniline kontroller.

– Seadmega saab programmeerida sisse- ja väljalülitusrõhku. IBOPRESS-10 pakub kaitseomadusi – see võimaldab seada pumba maksimaalse lubatud voolutugevuse ja kaitseb pumpa kuiva töötamise eest. Pärast hädaseiskamist saab seade pärast määratud taimerit automaatselt oma tööd jätkata.

– IBOPRESS-lüliti on varustatud kaabli ja toitepistikuga ning teise pistikupesaga kaabliga, et elektrivõrgu toiteallikaga lihtsalt ühendada. Suure mõõtetäpsuse tõttu saab seadme paigaldada süsteemidesse, kus on vaja püsivaid, muutumatuid töötingimusi.

– Roostevabast terasest konstruktsiooni tõttu on IBOPRESS 10 lüliti kaitstud korrosiooni ja mehaaniliste kahjustuste eest ning mõõtmine ja töö on väga täpne.